Příjezd

Před odjezdem

Republika Mauricius je k turistům přívětivá. Ale musíte splňovat jistý úzus. Váš cestovní pas musí mít od data Vašeho příletu na Mauricius platnost ještě minimálně 6 měsíců. Naše cestovní kancelář každému klientovi zajistí a pošle oficiální VIP pozvánku, která se předkládá při pasové kontrole. Jinak nedostanete vstupní razítko do pasu pro Váš pobyt na ostrově.

Příjezd na ostrov

Postaráme se o Vás od prvních minut Vašeho příletu na ostrov.. Náš řidič na Vás bude čekat v příletové hale letiště s označením Sunshine Paradise, které je stejně nepřehlédnutelné, jako celá naše cestovní kancelář. Cesta pohodlným mikrobusem, která je dlouhá cca 90 km, vede z jihu na sever ostrova. Cena za celý mikrobus je 60 Euro. Při příjezdu do našich vil na Vás bude čekat ředitelka cestovní kanceláře paní Petra Gisske. Dostanete lokální telefonní kartu a od této chvíle jste 24 hodin denně v naší péči.

Služby

Díky našim zkušenostem, kontaktům a spolupracovníkům jsme schopni zajistit Vám v podstatě vše, co náš nádherný ostrov nabízí. Zjistěte více o Mauriciu!

Je nám líto, ale Váš prohlížeč není podporován.