Svatby

Dokumenty ke sňatku

Republika Mauricius vyžaduje pro sňatek standardní dokumenty. Vaši svědci s Vámi buď přiletí nebo to mohou být zástupci naší agentury Sunshine Paradise. Z jazykových bariér nemusíte mít obavy – naše agentura Vám zajistí, že celý obřad proběhne v češtině a Vy si řeknete své ANO stejně, jako kdyby to bylo u Vás doma. To vše s úředním potvrzením. Ženy, které mají krátce po rozvodu se nesmí vdát, od rozvodu či dne smrti předchozího manžela musí uplynout min. 300 dnů. Budete také potřebovat rodný list, případně rozsudek o rozvodu nebo úmrtní list předchozího partnera. To vše s notářsky ověřeným překladem. Oddací list Vám potom ve spolupráci se speciální matrikou v Brně potvrdí matrika Vašeho příslušného městského nebo obecního úřadu nebo magistrátu. Samozřejmostí je i pas, platný ještě minimálně šest měsíců po příletu na Mauricius.V každém případě Vám s administrativou pomůžeme a vyplatí se včas s námi vše konzultovat.

Obřad

Začátek společné cesty životem může být různý. Ale mít nad sebou místo pomalovaného stropu kostela nebo obřadní síně nádhernou modrou katedrálu oblaků a pod nohama místo koberce bílý písek – tak to můžete zažít jen na jediném místě na světě. Říká se totiž, že Bůh stvořil nejdříve Mauricius a potom teprve nebesa. Zařídíme Vám vše potřebné, včetně oficiálního překladu a potvrzení honorárního konzula. Jde tedy o občanskou svatbu, platnou podle právního řádu České republiky. Svatba na Mauriciu je nezapomenutelným zážitkem. Je ale také prosluněným začátkem společné cesty životem, na které Vás určitě budou čekat i deštivé dny a zima. Láska i svatba na Mauriciu mají magickou hřejivou moc.

Služby

Díky našim zkušenostem, kontaktům a spolupracovníkům jsme schopni zajistit Vám v podstatě vše, co náš nádherný ostrov nabízí. Zjistěte více o Mauriciu!

Je nám líto, ale Váš prohlížeč není podporován.